Posadzki maszynowe

Specjalnością naszej śląskiej firmy są wylewki betonowe, które pozwalają na równe i estetyczne wykończenie podłogi. Swoje zlecenia wykonujemy mixokretem, dzięki czemu rozprowadzamy powstałą mieszankę na dowolnej powierzchni i uzyskujemy pożądany efekt – powstałe jastrychy nie pylą, są odporne na pękanie i posiadają idealną równość. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, w związku z czym efektywność realizowanych przez nas zleceń jest wyższa niż w przypadku tradycyjnego kładzenia posadzek.

Aby wszystkie prace przebiegały skutecznie i bezproblemowo, posługujemy się nowoczesnymi maszynami – agregatem BMS WORKER N°1 SIGMA, który pozwala nam tworzyć wysokiej jakości wylewki maszynowe, niwelatorem NIV+COMP R 25 ALCASE do pomiarów i wytyczania poziomów jastrychów, a także talerzowymi zacieraczkami mechanicznymi KREBER K-600 BT-ET, które służą nam do finalnej obróbki powierzchni. Dokonujemy także laserowych pomiarów inwestycji, wykorzystując nowoczesne dalmierze BOSCH GLM80 PROFESSIONAL.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych na Śląsku, jak również firm, pragnących skorzystać z usług doświadczonych specjalistów i uzyskać odpowiednio wypoziomowane, trwałe posadzki maszynowe, przy jednocześnie niskich kosztach oraz w krótkim czasie. Działamy kompleksowo, wykonując niezbędne pomiary oraz przygotowując podłoże do dalszych prac. W zakres naszych usług wchodzą również bezpłatne doradztwo – w każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji i możemy odpowiedzieć na każde pytanie związane ze stosowanymi przez nas technologiami.

Kontakt z nami

‘.
[ezcol_1half class=”contact-block”]logo[/ezcol_1half] [ezcol_1half_end class=”contact-block”]

Floor Partners S.C.
Łukasz Jakubiec, Maciej Hula

ul. Myśliwska 64,
43-370 Szczyrk,
woj. śląskie

NIP: 937-26-69-402

Bank PEKAO S.A O/Bielsko-Biała
25 1240 1170 1111 0010 5713 0773

[/ezcol_1half_end]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.