Współpraca

1
Pierwszy kontakt

Kontaktujecie się Państwo z nami telefonicznie pod numerem telefonu dostępnym w panelu na dole strony lub elektronicznie, wypełniając formularz kontaktowy w zakładce kontakt.

Już na tym etapie służymy Państwu podstawowym doradztwem w zakresie doboru najlepszych rozwiązań technologicznych dla Państwa inwestycji związanej z wylewkami betonowymi.

2
Niezobowiazujace ogledziny budowy

Umawiacie się Państwo z naszym specjalistą na bezpłatne oględziny na terenie Państwa inwestycji. Spotkanie jest niezobowiązujące i ma na celu doradztwo oraz dobór najkorzystniejszych dla Państwa rozwiązań technologicznych związanych z wylewkami maszynowymi.

3
Uzgodnienie szczegółów oraz podpisanie umowy

Wspólnie ustalamy wszystkie szczegóły dotyczące zakresu i sposobu wykonywanych maszynowych wylewek betonowych, a także terminów ich wykonywania. Ta cześć z reguły ma miejsce jeszcze podczas oględzin terenu inwestycji. Jesteśmy pewni jakości oraz terminowości wykonywanych przez nas usług, dlatego podpisujemy umowy zawierające wszystko to, co uzgodniliśmy podczas rozmów.

4
Rozpoczęcie realizacji zlecenia

W ustalonym wcześniej terminie, nasi fachowcy rozpoczynają prace na terenie Państwa inwestycji. Nasze brygady są wyspecjalizowane, to znaczy, że zajmują się tylko jednym typem usług – posadzek betonowych. W praktyce oznacza to wysoką jakość wykonywanych prac.

5
Odbiór budowy przez klienta

Gdy posadzki betonowe są już gotowe, umawiamy się z Państwem na odbiór budynku. Na tym etapie następuje sprawdzenie przez Państwa jakości wykonanych wylewek betonowych, a także rozliczenie się zgodnie z tym, co zostało ustalone wcześniej. Rozliczenie się następuje po odbiorze i zatwierdzeniu przez Państwa wykonywanych przez nas prac. Wyjątkiem są sytuacje, gdzie z powodu wielkości inwestycji i ilości potrzebnego materiału pobieramy zaliczkę.

6
Usatysfakcjonowany klient cieszy się z dobrze wykonanego zlecenia

Kontakt z nami

‘.
[ezcol_1half class=”contact-block”]logo[/ezcol_1half] [ezcol_1half_end class=”contact-block”]

Floor Partners S.C.
Łukasz Jakubiec, Maciej Hula

ul. Myśliwska 64,
43-370 Szczyrk,
woj. śląskie

NIP: 937-26-69-402

Bank PEKAO S.A O/Bielsko-Biała
25 1240 1170 1111 0010 5713 0773

[/ezcol_1half_end]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.