Wylewki maszynowe Małopolskie

Nasze przedsiębiorstwo Floor Partners może wykonać dla Państwa wysokojakościowe wylewki maszynowe miksokretem z jednolitej zaprawy cementowo-piaskowej (jastrych cementowy). Zajmujemy się wykonywaniem podkładów podłogowych zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla firm deweloperskich i innych – z Małopolski.

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracach w budynkach mieszkalnych jedno- oraz wielorodzinnych, a także w wykonywaniu wylewek maszynowych miksokretem w budynkach użyteczności publicznej, handlowo-usługowych i innych, zlokalizowanych w Małopolsce.

Floor Partners w Małopolsce

Zaufali nam już Klienci z wielu województw, dlatego mamy nadzieję, że możemy odpowiedzieć także na potrzeby Małopolski. W Floor Partners zapewniamy bowiem wykonanie równych, odpornych na ścieranie oraz niepylących wylewek maszynowych miksokretem z jastrychu cementowego. Co więcej, podczas współpracy z Floor Partners zyskują Państwo także:

  • szybki pierwszy kontakt;
  • niezobowiązujące oględziny budowy;
  • uzgodnienie szczegółów;
  • podpisanie umowy;
  • kompleksowe prace.

Usługi dla wymagających Klientów

Jako profesjonaliści zapewniamy wykonanie prac w ustalonym terminie, a także stworzenie wysokojakościowego podkładu podłogowego – równego, gładkiego i niepylącego.

Gwarancją wykonania wysokojakościowej wylewki miksokretem z jastrychu cementowego jest nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz nowoczesny park maszynowy. Do wykonania niezbędnych pomiarów wykorzystujemy precyzyjny niwelator elektroniczny NIV+COMP R 25 ALCASE oraz dalmierze BOSCH.

Stosujemy także miksokret MIXMAN D4BS, który umożliwia stworzenie jednolitej zaprawy cementowej. Wykorzystujemy również talerzowe zacieraczki mechaniczne KREBER.

Wylewki maszynowe w Małopolsce

Zajmujemy się wykonywaniem wylewek maszynowych z jastrychu cementowego w Małopolsce, m.in. w obszarze Wadowic, Andrychowa, Oświęcimia oraz Jaworzna.

Zastanawiają się Państwo, czy obsługujemy także inne tereny, te, na których planują Państwo budowę? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustaleń indywidualnych. Być może będziemy mogli pomóc!