Wylewki maszynowe

Floor Partners to doświadczeni specjaliści, którzy mają za sobą wiele udanych realizacji. Wykonujemy wylewki m.in. w domach, biurach i obiektach użyteczności publicznej, wykorzystując do tego celu nowoczesne rozwiązania i wydajny sprzęt, tj. miksokret. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu jastrych cenmentowy najwyższej jakości i gwarancję zadowolenia z naszych usług.

Podejmujemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami budowlanymi oraz instytucjami w Krakowie i całym województwie małopolskim, a także śląskim, świętokrzyskim i opolskim. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług!

Wykonujemy trwałe wylewki podłogowe krok po kroku

Równe i trwałe wylewki maszynowe wykonane miksokretem to tylko jeden z etapów naszej pracy. Pierwszym krokiem jest wykonanie precyzyjnych pomiarów laserowych. Elektronicznie wytyczamy poziomy oraz ustalamy optymalną grubość. Naszą rolą jest przygotowanie podłoża pod posadzkę w domu, a także wykonujemy hydroizolację i termoizolację. Zajmujemy się dylatacją, szalunkami i zbrojeniem. Dopiero po wykonaniu wymienionych czynności kładziemy podkład betonowy, który w ostatnim etapie zacieramy mechanicznie.

Korzystamy z nowoczesnych i wydajnych narzędzi

Mamy świadomość, że jakość podłoża zależy zarówno od zastosowanych materiałów, jak i odpowiednich narzędzi. Wylewki maszynowe w domach wykonujemy miksokretem, czyli agregatem mieszająco-pompującym, wyposażonym w sprężarkę i wąż z podajnikiem, za pomocą którego mieszanka podawana jest na podłoże. To pozwala uzyskać jednolitą zaprawę cementowo-piaskową, a także nie wymaga stosowania wylewek samopoziomujących i mas wyrównujących.

Przed rozpoczęciem prac wykonujemy precyzyjne pomiary i wytyczamy poziomy przy pomocy nowoczesnego niwelatora. Na każdym etapie prac wykorzystujemy profesjonalne poziomice budowlane. Używamy również talerzowych zacieraczek mechanicznych, a dzięki nim każdy jastrych cementowy w domu jest:

  • równy,
  • odporny na ścieranie,
  • niepylący.

Wylewka maszynowa w domu – sprawnie i skutecznie

Oferta Floor Partners skierowana jest do wszystkich, którzy pragną mieć w budynku trwały i równy podkład betonowy i chcą mieć pewność, że zostanie on wykonana w ustalonym terminie. Jako profesjonaliści podchodzimy do każdej realizacji z zaangażowaniem i gwarantujemy terminową realizację zleceń. Decydując się na podłoże maszynowe w domu, nasi klienci zyskują wyższą jakość w porównaniu do tradycyjnych metod. Betonowe wylewki wykonane miksokretem mają wiele istotnych zalet. To urządzenie pozwala:

  • uzyskać gładki i równy podkład,
  • wyeliminować problem z nadmierną wilgotnością,
  • zastosować dowolny rodzaj podłoża podłogowego.

Dodajmy, że wykonywane przez Floor Partners wylewki miksokretem wpływają na przyspieszenie prac budowlanych. Wszystko dzięki temu, że schną nieco szybciej niż płynne mieszanki betonowe.

Dlaczego warto podjąć współpracę z Floor Partners?

Wykonujemy równe, solidne i wytrzymałe wylewki w Krakowie oraz całym województwie małopolskim, a także śląskim, świętokrzyskim i opolskim. W domach i innych lokalach przygotowujemy podłoże betonowe z własnych materiałów lub powierzonych – w zależności od indywidualnej decyzji klienta.

Współpraca z nami przebiega bezproblemowo. Gwarantujemy regularny kontakt i profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Wylewki miksokretem przygotowujemy przy zastosowaniu wydajnych i sprawnych sprzętów, co eliminuje problem opóźnień i wpływa na jakość uzyskanej mieszanki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dotychczasowymi realizacjami, a w razie wątpliwości do kontaktu – chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.